Wonen in een van de mooiste wijken van Cannes
Dit mooie nieuwe project is gelegen In de exclusieve en gewilde wijk Cannes Oxford. Het project is net gelanceerd en wordt ontwikkeld door een van Frankrijks bekendste ontwikkelaars. Zij staan altijd garant voor een zeer goede kwaliteit en een hoog afwerkingsniveau.
Cannes Oxford is een rustige groene wijk op ca. 10 minuten afstand van de boulevard de Croisette. Het project bestaat uit slechts 15 onder moderne architectuur gebouwde appartementen. Het gebouw wordt omringd door een prachtig aangelegde tuin met zwembad. Alle appartementen hebben een ruim terras en bieden (vanaf de 2e verdieping) een mooi zeezicht.
Cannes is en blijft een echte hotspot aan de Cote d'Azur en de eventuele verhuurbaarheid van dergelijke appartementen in Cannes is uitstekend, mede door de vele internationale jaarlijkse evenementen in deze stad zoals het filmfestival, de Mipim en de Cannes Regatta. Een mooi appartment in Cannes vormt dan ook een waardevaste investering.
Oplevering staat gepland voor het 3e kwartaal van 2013.
Prijzen:
1 slaapkamer : van 390.000,- tot 550.000,- euro
2 slaapkamers : van 520.000,- tot 595.000,- euro
3 slaapkamers : van 670.000,- tot 960.000,- euro
.jpg&width=98&height=98)
