Zeer veel waar voor uw geld!
Indeling villa
Een ruime oprijlaan brengt u naar de indrukwekkende entree van deze enorme villa. Het woonoppervlakte van 700 m2 is verdeeld over 2 woonlagen en een kelder. De villa beschikt over 5 zeer ruime slaapkamers en 6 badkamers, een grote woon- en zitkamer, een kantoorruimte, een moderne Miele woonkeuken voorzien van Gaggenau inbouwapparatuur, een bijkeuken en een garage voor 4 auto's. De villa beschikt verder over verschillende onderhoudsvriendelijke terrassen en een aangelegde tuin met zwembad.
Zeer luxe afwerkingsniveau
De uitstraling en afwerking van de villa zijn zeer luxe. Zo beschikt de beschikt de master suite over een extra hoog plafond, een aparte inloopkast voor 'hem en haar' en een zeer ruime badkamer-en-suite voorzien van Onyx marmer.
Verder is de hele villa voorzien van een geintegreerd muzieksysteem, vloerverwarming, een centraal stofzuigersysteem, airconditioning, een geothermisch verwarmingsysteem, alarm en een automatische brandblus installatie. Verder is de villa volledig ingericht en dus direct klaar om te betrekken. In de zeer goede prijs zitten tevens een BMW X5 inbegrepen en een lidmaatschap van de Atalaya Golfbaan.
Prijs: nu verder verlaagd naar 1.400.000,- euro inclusief meubilair en een BMW X5!
N.B. Deze woning is dit jaar door Bank Inter getaxeerd op : 1.700.000,- euro!!
.jpg&width=98&height=98)
